Tak ako každý rok, prosíme aj tento rok, VENUJTE nám vaše 2% z dane, ĎAKUJEME..Slovenska športová agentúra..........
  • podpora.png

  Zápasy MUŽI 2.liga

  Prinášame vám rozhovor s hráčom FbO Sršne Prievidza Marošom Gromom...

   

   

   

  1. Maroš, pôsobil si aj dve sezóny dozadu v starom prievidzskom klube Kladivári Prievidza. Ako si sa k florbalu dostal ?

  Pôsobil si niekde pred týmto klubom ? Pred tým ako som nastúpil do klubu som v žiadnom inom týme nepôsobil. Florbalu sa venujem už od základnej školy, no v tom čase som ešte neplánoval pripojiť sa do nejakého klubu. Až začiatkom strednej školy som začal vyhľadávať nejaký klub v blízkom okolí, kde by som mohol hrávať a nabrať skúsenosti. Dozvedel som sa o tíme tu v Prievidzi, tak som to išiel skúsiť.

  2. Túto sezónu podávaš solídne výkony, vyskúšal si hru útočníka aj obrancu. Kde sa ti hrá najlepšie a aké máš túto sezónu ciele ?

  Jednoznačne sa mi lepšie hrá na poste útočníka. V útoku sa cítim istejšie, pohodlnejšie a verím si tam viac ako v obrane. Posledný zápas som si vyskúšal po prvýkrát aj rolu centra, kde sa mne osobne doteraz hralo najlepšie. Túto sezónu by som sa určite chcel ďalej posunúť po individuálnej stránke, ale hlavne dopomôcť nášmu tímu k čo najlepším zápasom a výsledkom.

  3. Čo je plusom súčasnej Prievidze ?

  Určite jedným z plusov je spolupráca s klubom FbO Žochár Topoľčany, vďaka ktorej si môžu naši mladí hráči zahrať za topoľčiansky dorast vo vyššej lige a nabrať tak užitočné skúsenosti. Ako ďalšie plus by som dal aj výborný kolektív.

  4. Čo by si dal medzi mínusy tohto tímu ?

  Myslím, že medzi mínusy by som dal poskytovanie priestorov športovej haly na domáce zápasy. Väčšinu domácich zápasov sme odohrali v Topoľčanoch. Je dosť veľká škoda, že náš florbal nemôžeme častejšie prezentovať pred domácim publikom a v domácom prostredí.

  5. Na záver - Prievidza je momentálne na 5.mieste v tabuľke a dva zápasy ostávajú do konca základnej časti. Čo si praješ pred play-off ?

  Počas týchto posledných zápasov budeme mať možnosť posunúť sa na 4. Miesto tabuľky. Prial by som si aby sme tieto zápasy zabojovali a išli do play-off z čo najlepšieho miesta. Pozdvihlo by to naše sebavedomie a aj naše ciele do play-off.

  Tabuľka MUŽI 2.liga

  # Tým Z V R P B
  1 Pieštany 4 4 0 0 12
  2 Hlohovec 4 4 0 0 12
  3 Nitra 4 3 0 1 9
  4 Púchov 6 2 1 3 7
  5 Prievidza 6 1 0 5 3
  6 Trnava "B" 6 0 1 5 1

  Výsledky MUŽI 2.liga

  No items
  © 2017 FbO Sršne Prievidza. Vlastník portálu SSA. Projekt zrealizoval: Catnet