Tak ako každý rok, prosíme aj tento rok, VENUJTE nám vaše 2% z dane, ĎAKUJEME..Slovenska športová agentúra..........
  • podpora.png

  Zápasy MUŽI 2.liga

  10. kolo v Nemšovej..

  2. florbalová liga skupiny západ 28.1.2018 Nemšová FbO Sršne Prievidza : ŠK Slávia SPU DFA Nitra: 2:13 ( 1:3, 1:5, 0:5 ) G(A): Henčel ( Grom ), Macho ( Henčel ) Prievidza: A.Kováč - Macho, Beniak, Gažúr - Štubňa, Grom, Ch.Kopecký - Henčel, Harmat, Gonda - Pös.

  V zápase proti druhému celku tabuľky sme napriek vyššej prehre podali schopný výkon. V poli sme sa Nitre vyrovnávali a potešila najmä hra našich mladých 15-ročných hráčov Macha, Gažúra či dvoch začiatočníkov Gondu a Harmata, čo sa týka nasadenia. Škoda iba, že sme nemali prakticky žiadnu finálnu fázu a aj šance do ktorých sme sa dostali, sme nevyužili. Mali sme asi štyri príležitosti do prázdnej brány ale naši hráči nedokázali ani tieto šance využiť. Zápas sme si však prehrali vylúčeniami a fatálnymi chybami v defenzíve, keď sme priam nabíjali Nitre na góly. Je to však daň za hráčov, ktorí v zostave začínajú, celkovo však herný dojem nebol zlý. Nitra využila svoju kvalitu a zaslúžene vyhrala.

  FBC Červeník Leopoldov : FbO Sršne Prievidza: 7:7 ( 1:2, 2:1, 4:4 ) G(A): Ch.Kopecký ( Grom ), Macho ( Ch.Kopecký ), Ch.Kopecký ( Henčel ), Macho ( Ch.Kopecký ), Ch.Kopecký ( Štubňa ), Henčel ( Štubňa ), Ch.Kopecký Prievidza: A.Kováč - Macho, Štubňa, Gažúr - Henčel, Grom, Ch.Kopecký - Harmat, Pös, Gonda - Beniak.

  Zápas, do ktorého sme išli s úmyslom získať tri body sa pre nás prvých osem minút ukazoval ako dobrý. Potom sme však ako už tradične proti tomuto súperovi zaspali a zvyšok zápasu bol z našej strany veľmi slabý. Päť minút do konca duelu sa zdalo, že sme sa zobudili, stav stretnutia bol 7:6 pre nás, ale hneď na to sme nielen zaspali, ale dokonca "upadli do kómy" a mohli sme byť nakoniec radi za získaný bod, ktorý nás udržal na 5.mieste tabuľky pred Trnavou "B".

  Tabuľka MUŽI 2.liga

  # Tým Z V R P B
  1 Pieštany 4 4 0 0 12
  2 Hlohovec 4 4 0 0 12
  3 Nitra 4 3 0 1 9
  4 Púchov 6 2 1 3 7
  5 Prievidza 6 1 0 5 3
  6 Trnava "B" 6 0 1 5 1

  Výsledky MUŽI 2.liga

  No items
  © 2017 FbO Sršne Prievidza. Vlastník portálu SSA. Projekt zrealizoval: Catnet