Tak ako každý rok, prosíme aj tento rok, VENUJTE nám vaše 2% z dane, ĎAKUJEME..Slovenska športová agentúra..........
  • podpora.png

  Zápasy MUŽI 2.liga

  7. kolo sa konalo v Nitre...

   

  "Vyjadrenie trénera FbO Sršne Prievidza - Jakuba Štubňu po minulotýždňovom 7.kole druhej florbalovej ligy, keď sme nastúpili v nedeľu v Nitre proti Seredi ( 3:11 ) a Hlohovcu ( 8:9 ). "

  Na zápasy sme išli z cieľom vyhrať s Hlohovcom a výrazne potrápiť Sereď a snažiť sa uchmatnúť body.

  Prvý zápas proti lídrovi tabuľky zo Serede sme hrali kvalitný florbal a ešte v 37. minúte bolo 2:3, čiže vyrovnaný priebeh.

  Nakoniec Sereď odskočila a je treba povedať, že zaslúžene vyhrala, keďže má viac skúseností ako náš mladučký tím. Výsledok 3:11 je však trošku vysoký, zápasu by skôr sedelo povedzme takých 7:3 v prospech Serede, naša prehra je však zaslúžená.

  V druhom zápase sme narazili na tím z Hlohovca, ktorý bol posilnený niekoľkými hráčmi z AS Trenčín, čiže tímu našej extraligy.

  Priebeh bol taký, že sme väčšinou vyhrávali a výsledok je pre nás smolný a nezaslúžili sme si prehrať.

  Gólom na 9:8 v prospech Hlohovca rozhodol Dávidek, čo je juniorský reprezentant Slovenska a navyše 34. sekúnd do konca zápasu. Je to kruté na tento tím herne máme.

  Ligu však nemáme zle rozbehnutú, stále hráme o tretie miesto po základnej časti a je len dobré, že sa snaživí mladíci v našom tíme ako Macho, Gažúr, Gonda, Beniak, Macko, Grom - čiže 15 až 18. roční chlapci v zostave na podobných zápasoch učia. "

  Tabuľka MUŽI 2.liga

  # Tým Z V R P B
  1 Pieštany 4 4 0 0 12
  2 Hlohovec 4 4 0 0 12
  3 Nitra 4 3 0 1 9
  4 Púchov 6 2 1 3 7
  5 Prievidza 6 1 0 5 3
  6 Trnava "B" 6 0 1 5 1

  Výsledky MUŽI 2.liga

  No items
  © 2017 FbO Sršne Prievidza. Vlastník portálu SSA. Projekt zrealizoval: Catnet